Szukaj
  • Karol

Jak zamontować panele ścienne 3D?

Zaktualizowano: 12 maj 2020


Panele ścienne 3D stały się bardzo popularne w ostatnich latach. Trójwymiarowy wzór dodaje naszym pomieszczeniom dodatkową głębie i nowoczesny efekt.


Efekt 3D na naszych ścianach możemy otrzymać dzięki użyciu różnego rodzaju gotowych rozwiązań. Możemy wyróżnić panele: gipsowe, betonowe, gąbkowe, kompozytowe, drewniane i tapicerowane. Prawdopodobnie wszystkie powyżej wymienione rodzaje paneli są montowane za pomocą kleju. Jest to najprostszy sposób ich instalacji. Klejenie paneli ma to do siebie, że raz zamontowane zostaną z nami praktycznie na zawsze (do kolejnego dużego remontu).


Od nieco ponad roku jest na rynku również nasz autorski system, który został wyróżniony licznymi nagrodami. New Wall sprawia, że nasza ściana może zmieniać się jak kameleon. Przy pracy nad systemem New Wall przyświecały nam dwa główne cele: prostota formy oraz łatwość montażu. Te czynniki sprawiły, że powstał system składający się tylko z dwóch elementów - łącznika oraz panela. Instalacja polega na rozmieszczeniu łączników według powtarzającego się schematu, a następnie wpięcie w nie paneli New Wall.

Po zakończeniu montażu system New Wall pozwala nam zmieniać wygląd naszej ściany w dowolnym momencie użytkowania. Od teraz zmiana wystroju naszego salonu nie będzie powodem do remontu generalnego.


#panele3d #ściana3d #zróbtosam

1665 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie