Szukaj
  • Karol

Panele ścienne 3D na suficie? Czy to może się udać?

Zaktualizowano: 12 maj 2020


Panele ścienne, jak sama nazwa wskazuje, są dedykowane aby zamontować je na powierzchni naszych ścian. Ich montaż jest tak opracowany, aby spełniał swoje założenia właśnie na konstrukcjach pionowych w naszych pomieszczeniach. A co jeśli okaże się, że panele ścienne mogą wypełnić też...sufit.

Właśnie powyższa wizualizacja była inspiracją do zamontowania paneli New Wall na suficie w naszym małym gabinecie. Potrzebowaliśmy 5m2 aby wypełnić całą powierzchnią nad naszymi głowami. Wybór padł na panele New Wall w kolorze białym. Sufit 3D? O TAK!Postanowiliśmy zamontować system New Wall do płyty OSB o grubości 10 mm. Szybko i sprawnie rozmieściliśmy łączniki na powierzchni płyt wiórowych. Następnie płyty zostały przymocowane do sufitu za pomocą kołków do szybkiego montażu. Po tej czynności pozostało już tylko umieścić panele 3d na swoich miejscach. Oczywiście mogliśmy sobie teraz wybrać jaki chcemy mieć wzór naszego nowego sufitu.

Rozmieściliśmy panele 3d w całkiem przypadkowy wzór. Możliwość zmiany tego efektu spowodował, że nie musieliśmy się decydować na ostateczny wygląd 3d naszego sufitu.#kuchnia #pomysł #gotowanie

974 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie