POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW

Była wiosna w 2016 roku. Mieszkaliśmy w jednorodzinnym domku w bardzo fajnej lokalizacji oddalonej kilka kilometrów od miasta. Świetne sąsiedztwo, sielankowa atmosfera, niedaleko las. Brakowało nam tylko... ogrodzenia. Nasz 1,5 roczny syn już zaczynał chodzić więc postanowiliśmy zabezpieczyć się przed jego niespodziewanymi wyjściami poza bezpieczną strefę podwórka. Okazało się, że stylów ogrodzeń jest mnóstwo, każdy ma wady i zalety, każdy coś w sobie ma i czegoś mu brakuje. Każdy styl też już był na naszej ulicy. Powstało więc pytanie - skopiować ogrodzenie sąsiada Piotrka czy sąsiada Mateusza. A może...wymyślimy coś innego. Powstała koncepcja. Ogrodzenie które, zmienia się jak... kameleon. Co to znaczy? Kupujesz system który, dowolnie sam składasz. Każdy element umieszczasz w różnej odległości od osi co powoduje efekt 3D.

PANEL_DESZCZ.png
element_nosny_tyl_3d.jpg

KONCEPCJA

Najważniejszym wyzwaniem było stworzenie systemu który będzie w pełni demontowalny i pozwoli edytować się w zależności od nastroju, okazji i “widzimiesiów” właścicieli. 
I znowu błysk... przecież fajnie by było móc zrobić taż altankę, a jak altankę to też budę dla psa, a jak budę dla psa to ścianę w naszym domu. Ścianę w domu??!! No pewnie! Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne! To może jeszcze sufit... Tak powstał system ścienny New Wall.

PROJEKTOWANIE

Projektowanie systemu New Wall zaczęło się cztery dni po powstaniu pomysłu. "Kuj żelazo puki gorące" oraz "Święci garnków nie lepią" - te dwa cytaty motywowały nas do stworzenia systemu New Wall. Aby "wypuścić" produkt na rynek musieliśmy zaprojektować wszystko od początku. System i jego działanie, proces produkcji, magazynowanie oraz pakowanie.
Sprzedaż wystartowała 3 lata po tym jak wymyśliliśmy system New Wall. Jesteśmy pewni, że mamy jeszcze dużo do poprawienia. Wiemy również, że nie zatrzymamy się w dążeniu do doskonałości naszego produktu.

system_tyl.jpg